cudeńka ślubne logo, lawendowa gałązka, białe tło

Personalizujemy wszystkie nasze projekty. Dopasowujemy tekst oraz kolorystykę do Waszych potrzeb i upodobań.


Warning: Undefined array key "width" in /home/platne/serwer87950/public_html/wp-includes/media.php on line 1239

Warning: Undefined array key "height" in /home/platne/serwer87950/public_html/wp-includes/media.php on line 1240
  •  Posty   •  Wyjątkowe atrakcje weselne – wywołaj zachwyt wśród swoich gości!

Wyjątkowe atrakcje weselne – wywołaj zachwyt wśród swoich gości!

Wesele głównie kojarzy się z dobrą zabawą. Popularne oczepiny to czas, w którym goście weselni porywani są do licznych zabaw. Oprócz tego istnieje mnóstwo innych atrakcji, które wywołają zachwyt wśród Twoich gości. Poznaj nasze ślubne inspiracje.

Konsultanci ślubni, prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach. Obecnie prym wiodą fotobudki i drink bary. Ustawienie fotobudki w stosunkowo dobrze widocznym miejscu sprawi, że Wasi goście jeszcze chętniej zaangażują się w całą imprezę. Ponadto, możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia potęguje chęć skorzystania z takiej atrakcji. Coraz częściej zamiast standardowych zdjęć, fotobudki oferują możliwość wykonania video slow motion.

Równie popularne drink bary sprawiają, że do barmanów ustawiają się długie kolejki. W tej kwestii cały sekret tkwi akurat w rodzajach drinków. Im bardziej ciekawe i kolorowe, tym większe zainteresowanie wśród weselników. Dość często spotykaną atrakcją w ostatnim czasie, jest także pokaz tańca. Wystarczy dobrze dopasować rodzaj tańca do stylu, w jakim organizujecie wesele, aby Panowie zainteresowali się tańcem brzucha, a Panie potańczyły z góralami z krwi i kości. Sztuczne ognie nie są już zarezerwowane tylko na powitanie Nowego Roku. Wraz ze zmieniającymi się trendami, możecie także w ten sposób celebrować wejście na nową drogę życia.

Mając cały ślub na głowie można pogubić się załatwianiu formalności. Jeśli macie z tym problem, skorzystajcie z pomocy ślubnego konsultanta. Ilość pomysłów na organizację wesela jest ogromna, dlatego aby nie zwariować, stwórzcie swój własny ślubny poradnik, który pozwoli Wam cieszyć się z tych przygotowań.

Zostaw Odpowiedź