cudeńka ślubne logo, lawendowa gałązka, białe tło

Personalizujemy wszystkie nasze projekty. Dopasowujemy tekst oraz kolorystykę do Waszych potrzeb i upodobań.


Warning: Undefined array key "width" in /home/platne/serwer87950/public_html/wp-includes/media.php on line 1239

Warning: Undefined array key "height" in /home/platne/serwer87950/public_html/wp-includes/media.php on line 1240
  •  Posty   •  Mężczyzna w wirze przygotowań ślubnych

Mężczyzna w wirze przygotowań ślubnych

Przygotowania ślubne to bardzo intensywny okres dla młodych par. Wiele pracy organizacyjnej, telefonów, pytań i niekończąca się lista spraw do załatwienia. Ale czy na pewno  dwie strony są tak samo zaangażowane w przygotowania?

Oczywiste wydaje się, że dla większości z kobiet tematyka ślubu jest niezwykle ważna i interesująca, w przypadku mężczyzn bywa baardzo różnie.  

Owszem dla wielu mężczyzn bardzo ważnym aspektem życia jest małżeństwo (dziewczyny! Przecież jesteśmy im potrzebne!). Jeśli jednak chodzi o wybory kolorów, wstążek, zaproszeń panowie zdają się być “offline” i przekazują pałeczkę swoim wybrankom. Czy to źle? Naszym zdaniem to absolutnie normalne, że od kobiet wypływa większość ślubnych inspiracji.

Jednak, nawet jeśli Twój narzeczony nie jest zbytnio zainteresowany ślubnymi wydarzeniami warto konsultować z Nimi ważne decyzje, pamiętajcie, że to Wasz wspólny dzień, oboje musicie się czuć wyjątkowo. Jest szereg zadań, które śmiało możemy powierzyć Panom, np. organizacja samochodu, którym pojedziecie do kościoła, zakup alkoholu.

Dla kobiet bardzo istotnym faktem w organizacji takich uroczystości są (nie bójmy się tego powiedzieć) detale: serwetki, dekoracje stołów, krzeseł czy kwiaty w kościele. Tutaj męska wyobraźnia często bagatelizuje te aspekty, nazywając je mało istotnymi.

Mężczyźni bardzo często po prostu się na tym specjalnie nie znają i wolą oddać organizację takich aspektów nam – kobietom. Mimo wszystko warto angażować drugą połówkę w temat organizacji ślubu i wesela. Dlaczego?

Bo często to również dla nich może być atrakcyjnie, po prostu trzeba się do tego przekonać. Utarte przekonania, męskie, często nieco odmienne zainteresowania oraz naturalna trudność w zmianie własnych przekonań powodują, żę nie jest to łatwe. Mimo wszystko bardzo często opinie i wsparcie drugiej połówki może okazać się świetną możliwością zweryfikowania naszych pomysłów, wdrożenia ich w życie czy nawet (oczywiście popartą trafnymi argumentami) zmianą koncepcji ślubu i wesela.

Zostaw Odpowiedź