cudeńka ślubne logo, lawendowa gałązka, białe tło

Personalizujemy wszystkie nasze projekty. Dopasowujemy tekst oraz kolorystykę do Waszych potrzeb i upodobań.


Warning: Undefined array key "width" in /home/platne/serwer87950/public_html/wp-includes/media.php on line 1239

Warning: Undefined array key "height" in /home/platne/serwer87950/public_html/wp-includes/media.php on line 1240
  •  Posty   •  Dzień ślubu – wskazówki dla Pana młodego

Dzień ślubu – wskazówki dla Pana młodego

Dzień ślubu jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu Pary Młodej. Nie sposób nie zauważyć, że to jednak kobiety wiodą prym w kwestii istnego szaleństwa związanego z organizacją. Pamiętajmy, że ślub na głowie dotyczy także mężczyzn, w związku z tym przygotowaliśmy również ślubny diy dla Panów.

Wydawać by się mogło, że mężczyźni są odporni na jakiekolwiek kwestie związane z organizacją, nawet jeśli dotyczy ona ich ślubu. Faktem jest na pewno, że ich zaangażowanie jest dużo mniejsze. Zazwyczaj to kobiety wieczorami słuchają piosenek zastanawiając się, która najlepiej będzie pasować na pierwszy taniec, a w nocy zamiast spać przeszukują portal ślubny w poszukiwaniu inspiracji.

Liczymy jednak na to, że również mężczyźni zainteresują się kwestiami związanymi z tym dniem i zaczną przeszukiwać Internet. Otóż Panowie! Pamiętajcie, że dzień ślubu jest niesamowicie podniosłym wydarzeniem, dlatego obowiązkowo musicie zadbać o swój wygląd. Fryzjer, barber, a do tego idealnie dopasowany garnitur, a może smoking? Niesamowicie ważne są detale. Całość musi idealnie ze sobą współgrać. Nie idzcie tropem dopasowania do Panny Młodej, bo to co pasuje do sukni, niekoniecznie będzie pasować do garnituru. W celach bezpieczeństwa radzimy postawić na stonowane kolory garnitury i piękną śnieżnobiałą koszulę. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody!

Ponadto, oprócz wyglądu nie zapomnijcie zadbać o istotny element całej ceremonii, jakim są obrączki. Fakt, ich dostarczenie leży w gestii świadka, jednak Waszym zadaniem jest skontrolowanie, czy aby na pewno znalazły się w kieszeni starszego.

Wszystkie plany i pomysły najlepiej zapiszcie gdzieś na kartce, jaką taką małą ściągawkę. Przezorny zawsze ubezpieczony ?

Zostaw Odpowiedź