Oprawa muzyczna wesela – DJ czy tradycyjna orkiestra? - Cudeńka-Ślubne - Zaproszenia Ślubne, Kartki Ślubne, Papeteria
cudeńka ślubne logo, lawendowa gałązka, białe tło

Personalizujemy wszystkie nasze projekty. Dopasowujemy tekst oraz kolorystykę do Waszych potrzeb i upodobań.

  •  Posty   •  Oprawa muzyczna wesela – DJ czy tradycyjna orkiestra?

Oprawa muzyczna wesela – DJ czy tradycyjna orkiestra?

Wesele bez muzyki, to nie wesele. Nie ważne, czy robicie małe przyjęcie dla najbliższych, czy wesele na kilkuset gości, muzyka jest niesamowicie ważną kwestią. Jedyne, o co możecie się spierać, to czy wybrać orkiestrę czy DJ’a ?

Oprawa muzyczna wesela jest kwestią bardzo indywidualną. Wiele jednak zależy również od Waszych gości. W końcu to także dla nich będzie ta całonocna biesiada, więc dobrze byłoby wpasować się również w ich gust. Ponieważ na weselu w większości jest rodzina i przyjaciele, to na pewno bawiliście się razem już nie raz, przy różnych okazjach. Nie trudno więc wywnioskować przy jakiej muzyce bawiło się Wam najlepiej.

O ile wybierając DJ’a macie możliwość stworzenia dowolnej playlisty, również piosenek zagranicznych czy muzykę klasyczną, o tyle w przypadku orkiestry bywa z tym różnie. Fakt, zespół zespołowi nie równy, dlatego w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem jest wybór orkiestry z polecenia. A może byliście na weselu, na którym grała kapela lub DJ’a i teraz już nie macie żadnych wątpliwości.

Przy wyborze weźcie również pod uwagę klimat Wasze wesela. DJ’a nie wejdzie z saksofonem wśród gości i nie będzie przygrywał w rytm śpiewów gości. Ponadto, DJ jest stosunkowo nowoczesnym rozwiązaniem i jeszcze nie wszystkim odpowiada muzyka, która nie jest grana na żywo. Natomiast z pewnością sprawdzi się podczas przyjęcia, na którym będzie dużo młodzieży, która przecież wychowała się na takiej muzyce. Dodatkowo jego ceny są dużo niższe od cen orkiestry, a i o terminy łatwiej ?

Zostaw Odpowiedź