cudeńka ślubne logo, lawendowa gałązka, białe tło

Personalizujemy wszystkie nasze projekty. Dopasowujemy tekst oraz kolorystykę do Waszych potrzeb i upodobań.


Warning: Undefined array key "width" in /home/platne/serwer87950/public_html/wp-includes/media.php on line 1239

Warning: Undefined array key "height" in /home/platne/serwer87950/public_html/wp-includes/media.php on line 1240
  •  Posty   •  Idealne miejsca na sesję ślubną – 5 przykładów miejsc na fotografię ślubną

Idealne miejsca na sesję ślubną – 5 przykładów miejsc na fotografię ślubną

Większość par młodych planuje sesje zdjęciową, na której uwiecznią swój ślub. Aby zrobić zachwycające zdjęcia wcale nie trzeba wyjeżdżać z Polski. Bardzo często wystarczą umiejętności fotografa, aby Wasza sesja była niezapomniana. Poniżej miejsca, które według nas to idealne miejsca na sesję ślubną i którego wyboru na pewno nie pożałujecie. Organizer ślubny w dłoń i róbcie notatki! 

Tak naprawdę wiele w sesji zdjęciowej zależy od Was. Choć piękne zdjęcia można zrobić nawet w parku, to może macie jakieś miejsce, które ściśle się z Wami wiąże lub które po prostu Wam się podoba i chcielibyście wykorzystać je na sesję. Warto wiedzieć, że profesjonalny fotograf ma dużo „sprawdzonych” miejsc, które może Wam podrzucić na wypadek, gdybyście sami nie mieli określonych preferencji.

Choć idealne miejsca na sesję ślubną istnieją to profesjonalny fotograf poradzi sobie w każdej sytuacji. Zwykle wykona piękną sesję nawet w miejscach, które teoretycznie są dość „pospolite”, np. na placu zabaw, w bibliotece czy na boisku piłki nożnej. Oprócz tego Młode Pary często wybierają ruiny zamków, dzikie plaże, zabytkowe uliczki starego miasta. Poniżej nasze ślubne inspiracje i TOP 5 najciekawszych miejsc na sesję zdjęciową:

nad Soliną: niesamowicie piękne miejsce zachwyca swoją wyjątkowością. Wschodzące słońce u podnóża gór zwiastuje niesamowitą pamiątkę na całe życie.

Fort Sarbinowo, gdzie jedna historia daje miejsce kolejnej. To miejsce, które nie potrzebuje żadnych dodatkowych elementów.

Tatry, to idealne miejsce dla tych Nowożeńców, którzy zorganizowali wesele w stylu boho lub rustykalnym. Górskie krajobrazy pozwolą zachować ten klimat.

Zamek Moszna należy do jednych z piękniejszych w Polsce. Mnogość występujących wieżyczek, piękne mury i monumentalne schody sprawiają, że mnóstwo Par decyduje się na to miejsce.

Na jednej z polskich plaż– niby prosto, niby łatwo, a zdjęcia przy wschodzie bądź zachodzie słońca są naprawdę trudne do powtórzenia. Gorąco polecamy!

ołtarz ślubny, panorama górska, plener ślubny

Zostaw Odpowiedź