cudeńka ślubne logo, lawendowa gałązka, białe tło

Personalizujemy wszystkie nasze projekty. Dopasowujemy tekst oraz kolorystykę do Waszych potrzeb i upodobań.


Warning: Undefined array key "width" in /home/platne/serwer87950/public_html/wp-includes/media.php on line 1239

Warning: Undefined array key "height" in /home/platne/serwer87950/public_html/wp-includes/media.php on line 1240
  •  Posty   •  Styl boho krok po kroku

Styl boho krok po kroku

Styl boho w szybkim tempie zawładnął sercami prawdziwych romantyczek. Zwiewne suknie, wianki, polne kwiaty – tym właśnie charakteryzuje się boho. Ma być elegancko, ale na luzie. Stylowo, ale swobodnie. Na rynku występuje coraz więcej elementów, które w połączeniu stworzą cudowny klimat. Poniżej kilka wskazówek przygotowania do ślubu krok po kroku.

Wesele w stylu boho bardzo często organizowane jest w stodole. Tak, stodoły wróciły do łask. Fakt, wesela organizowane w takich miejscach różnią się od tych, organizowanych przed kilkudziesięcioma laty, jednak Młodzi coraz częściej wybierają stodoły zamiast eleganckich restauracji. Do tego las, słoma i tańce pod gołym niebem w towarzystwie lampionów, świec i drewnianych podestów.

To klimat, który z pewnością przypadnie do gustu Pannom Młodym, które są przywiązane do tradycji, a jednocześnie pragną czegoś nowoczesnego, czegoś innowacyjnego. Piękne, zwiewne suknie z luźno opadającym dołem, dużo koronek o przeróżnych fakturach i wzorach, a do tego wianek! Wianek, który kiedyś nosiły dziewczynki na wsiach, zrobiony ze świeżo zebranych, polnych kwiatów, teraz zdobi głowy Panien Młodych w tym najważniejszym dniu. A Panowie? Panowie w stylu boho charakteryzują się oryginalnym ubiorem, gdzie marynarka jest w zupełnie innym kolorze niż spodnie. Często występuje też garnitur w kratę. Do tego oryginalne szelki i kapelusz. Rozumiesz ten styl? Jeśli wiesz o czym piszę, to z pewnością również marzysz o takim weselu. Nie ulegaj więc stereotypom. Wesele wcale nie musi być w otoczeniu kryształów, wystawnych sukien i smokingów, aby było eleganckie i w dobrym guście. Ma być przede wszystkim Wasze! ?

Zostaw Odpowiedź