Personalizujemy wszystkie nasze projekty. Dopasowujemy tekst oraz kolorystykę do Waszych potrzeb i upodobań.

  •  Posty   •  Dzień ślubu – wskazówki dla Panny Młodej

Dzień ślubu – wskazówki dla Panny Młodej

Dzień ślubu uważany jest przez kobiety za ten najważniejszy i najpiękniejszy w swoim życiu. Niestety, w natłoku wszystkich obowiązków można się pogubić i zapomnieć o kilku drobiazgach. Przeczytaj jakie wskazówki przygotowaliśmy dla Ciebie i jak bez zbędnego stresu przygotować wesele krok po kroku?

Krok pierwszy

Przede wszystkim nie eksperymentuj! Dzień ślubu to nie jest odpowiedni moment na nakładanie nowych maseczek, depilacji brwi, a co gorsze zmianę fryzury czy zaplanowanego make-up’u. Przed ślubem masz wystarczająco dużo czasu, aby pójść do kosmetyczki bądź fryzjera i wykonać próbę tego, jak będziesz wyglądać. Czas na ślubne inspiracje już minął.

Krok drugi

Dodatkowo zadbaj o swoją bieliznę. Gwarantujemy, że kupując piękną i koronkową, będziesz czuła się niezwykle kobieco i pewnie. Pamiętaj jednak, aby odpowiednio wcześnie dokonać przymiarki, żeby sprawdzić, jak leży na ciele i czy na pewno współpracuje z suknią. Niespodzianki zostaw sobie na inny dzień ?

Krok trzeci

Nie zapomnij zjeść śniadania. Niby proste, niby logiczne, a tak często jednak pomijane. Stres jaki będzie Ci towarzyszył z pewnością sprawi, że będziesz czuła się mniej komfortowo niż zwykle. Dodatkowe omdlenia czy osłabienia naprawdę są niepotrzebne.

Krok czwarty

Dzień przed połóż w bezpiecznym miejscu biżuterię, którą będziesz zakładać. Jej niewielkie wymiary sprawiają, że z powodu emocji i pośpiechu może zniknąć tuż przed ceremonią.  Możesz również zrobić sobie notatki, co, gdzie leży. Do tego polecamy organizer ślubny.

Krok piąty

Wyśpij się! Czeka Cię długi dzień i intensywna noc, a przecież przez cały ten czas chcesz wyglądać tak, jakbyś dopiero wyszła z najlepszego salonu. Pozwól sobie na odrobinę relaksu, w końcu następnego dnia bierzesz ślub ?

Zostaw Odpowiedź