Personalizujemy wszystkie nasze projekty. Dopasowujemy tekst oraz kolorystykę do Waszych potrzeb i upodobań.

  •  Posty   •  5 idealnych miejsc na sesję ślubną

5 idealnych miejsc na sesję ślubną

Większość par młodych planuje sesje zdjęciową, na której uwiecznią swój ślub. Aby zrobić zachwycające zdjęcia wcale nie trzeba wyjeżdżać z Polski. Bardzo często wystarczą umiejętności fotografa, aby Wasza sesja była niezapomniana. Poniżej miejsca, których wyboru na pewno nie pożałujecie. Organizer ślubny w dłoń i róbcie notatki! 

Tak naprawdę wiele w sesji zdjęciowej zależy od Was. Choć piękne zdjęcia można zrobić nawet w parku, to może macie jakieś miejsce, które ściśle się z Wami wiąże lub które po prostu Wam się podoba i chcielibyście wykorzystać je na sesję. Warto wiedzieć, że profesjonalny fotograf ma dużo „sprawdzonych” miejsc, które może Wam podrzucić na wypadek, gdybyście sami nie mieli określonych preferencji.

Profesjonalny fotograf poradzi sobie w każdej sytuacji i wykona piękną sesję nawet w miejscach, które teoretycznie są dość „pospolite”, np. na placu zabaw, w bibliotece czy na boisku piłki nożnej. Oprócz tego Młode Pary często wybierają ruiny zamków, dzikie plaże, zabytkowe uliczki starego miasta. Poniżej nasze ślubne inspiracje i TOP 5 najciekawszych miejsc na sesję zdjęciową:

– nad Soliną: niesamowicie piękne miejsce zachwyca swoją wyjątkowością. Wschodzące słońce u podnóża gór zwiastuje niesamowitą pamiątkę na całe życie.

– Fort Sarbinowo, gdzie jedna historia daje miejsce kolejnej. To miejsce, które nie potrzebuje żadnych dodatkowych elementów.

– Tatry, to idealne miejsce dla tych Nowożeńców, którzy zorganizowali wesele w stylu boho lub rustykalnym. Górskie krajobrazy pozwolą zachować ten klimat.

– Zamek Moszna należy do jednych z piękniejszych w Polsce. Mnogość występujących wieżyczek, piękne mury i monumentalne schody sprawiają, że mnóstwo Par decyduje się na to miejsce. –  Na plaży- niby prosto, niby łatwo, a zdjęcia przy wschodzie bądź zachodzie słońca są naprawdę trudne do powtórzenia. Gorąco polecamy!

Zostaw Odpowiedź